Araba oyunları. - En güzel araba oyunlarını oynayabileceğiniz sadece araba oyunu oynama sitesi. Araba yarışı oyunları kategorimiz en popüler kategorimizdir.

engelli araba
-
  engelli araba Açıklaması
engelli araba engelli araba oyunu; engelli araba oyunu ile bir kumsal da yaratıklarla beraber bir oyun oynamaya var mısınız? Yapmanız gereken sizi iten yeşil renkte ki yaratıktan hız alıp önünüzde koşan balığa benzer yaratığı yakalamak olacak. Yol da taşlar, ağaçlar ve deniz gibi engeller çıkacağından bu engellere takılmadan balığa yetişmelisiniz. Yaratıkta sizi aynı şekilde kovaladığı için ondan da bir yandan kaçmalısınız. Yol üzerinde bulunan mavi renkte ki bonuslar ve kırmızı bidonlar size puan kazandıracak. Balığa yaklaştığınız an da “space” butonu ile kancayı fırlatarak onu yakalamalısınız. Bazı zamanlar ise yakaladığınız da elinizden kaçabilir. Space tuşuna devamlı basılı tutmanızı öneririz. Oyun sizi tam aynı yol üzerinde koşarken uyaracak ve uyarıyı görür görmez yakalamaya bakın. Sağ üst kısımdan ise diğer oyuncular ile aranızda olan farkı görebilirsiniz. İyi oyunlar.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0